Různé

/openklatovy/user/jídelníček_2019.pdf

 

                                                        Jídelníček šachový turnaj

                                                                 30.6.  -  7.7. 2019

  Obědy  (12.00 – 14.30)                                                             Večeře  (18.30 – 21.30)

  neděle 30.6.     

Hovězí s krupicí a vejcem             

1. Vepřová plec pečená, červené zelí, bram. knedlík           1. Vepřová kýta na grilu s jablky, hranolky smažené

2. Čevabčiči s hořčicí a cibulí, brambory vařené                  2. Kuřecí plátek s žampionovým ragú, rýže dušená

3. Těstovinový salát s kuřecím masem a zeleninou             3. Vaječná omeleta s hráškem, zeleninový salát, bram. vařen

 

pondělí 1.7.

Bramborová s vejcem

1. Kuřecí plátek s balkánským sýrem, rýže dušená           1. Hovězí guláš, houskový knedlík

2. Vepřová uzená krkovice, čočka na kyselo, okurka         2. Smažený vepřový řízek, brambory vařené

3. Zapékané brambory s rajčaty a sýrem, křimický salát   3. Rybí filé na slanině, šťouchané brambory

 

úterý 2.7.

Hovězí s masovou rýží

1. Vepřová plec pečená, fazolky na slanině, bram. vař.    1. Vepřová krkovice na grilu, mexické fazole

2. Hovězí kostky na houbách, staročeská rýže                  2. Kuřecí rarášci, brambory vařené, ďábelská om.

3. Kuřecí stehno na paprice, houskové knedlíky               3. Jemné kuřecí rizoto se sýrem, okurka

 

středa 3.7.

Květáková   

1. Segedínský guláš, houskové knedlíky                            1. Vepřová plec pečená, dušená karotka, bram. vařené

2. Zapečené těstoviny s kuřecím masem a špenátem       2. Špagety a vepřovým masem a rajčaty

3. Sekaná pečeně, bramborová kaše, okurka                   3. Kuřecí steak s pepřovou omáčkou, rýže dušená

 

čtvrtek 4.7.

Hovězí s rýží a hráškem

1. Cikánská hovězí pečeně, šťouchané brambory            1. Moravský vrabec, špenát, bramborové knedlíky

2. Vepřová krkovice s křenovým dipem, hranolky smaž    2. Smažené rybí filé, zelenina, brambory vařené

3. Vepřová játra na slanině, rýže dušená                           3. Gratinovaná brokolice se šunkou a sýrem,

                                                                                               bylinkový dip, opékané brambory

 

pátek 5.7.  

Frankfurtská

1. Katův šleh, rýže dušená                                                1. Vepřová krkovice v bramboráku, kysané zelí

2. Kuřecí plátek ve smetanovém kari, penne                    2. Kuřecí gyros, tzatziky, hranolky smažené

3. Francouzské brambory, okurka                                     3. Smažené žampiony, tatarská om. bram, vařené

          (výdej  11.00 -14.00 hod )                                                 (výdej  17.30 -20.00 hod)

 

sobota 6.7.

Zeleninová bílá

1. Svíčková na smetaně, houskový knedlík                     1. Kuřecí steak s grilovanou zeleninou, šťouchané bram.

2. Vepřový řízek v sezamu, lehký bramborový salát        2. Krůtí steak přírodní, brokolicový kuskus

3. Smažený karbanátek, bramborová kaše, okurka         3. Tagliatelle se sušenými rajčaty, žampiony, česnekem a sýrem

 

neděle 7.7.

Kuřecí vývar s masem a nudlemi

1. Mexická háďátka, rýže dušená

2. Hamburská vepřová plec, houskové knedlíky

3. Špagety s kuřecím masem a rajčaty sypané parmezánem

  

dětská porce   ( polévka, 80 % porce)                                                           dětská porce  ( 80 % porce)

 Ceny : 

oběd (dospělá porce) : 110,- Kč                                                       večeře (dospělá porce) : 90,- Kč      
oběd (děská porce) :      90,- Kč                                                       večeře (dětská porce) :   80,- Kč