Ergebnisse

Startovní listina na online turnaj mládeže 12.06.2020 a turnaj OPEN 19.06.2020

http://chess-results.com/Tnr526957.aspx?lan=5


Celkové pořadí po kategoriích ke stažení

Klatovská koronavirová liga celkové pořadí.xlsx

 Vítězové jednotlivých kategorií

                       Kategorie HD08                  Kategorie HD10                         Kategorie HD12             Kategorie HD14

1. místo                Jan Bára                       Vojtěch Starý                              Josef Barták                     Václav Šafář

2. místo                Jindřich Treybal            Bayarjavkhlan Delgerdalai        Marek Garabik                 Michal Stejskal

3. místo                Daniel Kreuzman          Matyáš Roubal                          Vladimír Veverka             Martin Rybáček

pohár pro vítěze  Jan Bára                         Vojtěch Starý                              Josef Barták                    Václav Šafář

                             Simona Šilhánková        Denisa Marešová                     Lucie Rybáčková            Sofie Tichá

 

                       Kategorie OPEN                 

1. místo                   Matěj Kupsa

2. místo                   Pavel Flajšman            

3. místo                   Matyáš Roubal        

pohár pro vítěze    Matěj Kupsa                        

                                Hana Bartošová       

 

 Všichni výherci pohárů budou kontaktováni a dohodnuto jejich převzetí.

Výsledky čtvrtého turnaje OPEN

 

Jméno ID Rtg Typ Nick Klub Pořadí
Kupsa Matěj  33426 1863 M NIGDYaniFM TJ Lanškroun 1
Kučera Daniel  27932 1807 M Danyjel TJ Spartak Vrchlabí 2
Roubal Matyáš  49123 1664 M matyson523 ŠK Sokol Klatovy 3
Trejbal Jindřich  8234 1933 M JindrichT_CZE SK DDM Slaný 4
Valdman Jakub  45217 1629 M JakubValdman ŠK Líně 5
Bukvaj Jan  47517 1354 M Honza94 ŠK Sokol Klatovy 6
Plášek Zdeněk  2946 1968 M viklan TJ Sokol Praha-Vršovice 7
Klus Milan  8279 1716 M StarejMilan TJ Dobratice 8
Stejskal Michal  44231 1938 M agent16172 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 9
Rybáčková Lucie  47889 1358 F LucieRyb Gambit Jihlava 10
Čech Jaroslav  14209 1685 M Cechjar37 VOKD Poruba 11
Bukvaj Martin  47518 1357 M Martas49 ŠK Sokol Klatovy 12
Vokál Marek  0 0 M pohoda1966   13
Hrdina Jan  48022 1092 M Honzix-CZ ŠK Garde Kaznějov 14
Ramian Zdeněk  38530 1533 M Zdenek_113 Šachový klub Ostrava-Jih 15
Peroutka Šimon  38627 1650 M Bagr92 TJ Sokol Údlice   16
Bartoň Milan  2732 1627 M milanbarton ŠO Praga Praha 17
Marešová Michaela  39326 1451 F Mi05sa ŠK 64 Plzeň 18
Garabik Marek  46467 1369 M Marcus_Aurelius_CZ Šachová akademie VŠTE, z.s. 19
Jančík Vojtěch  48923 1283 M VojtaJancik TJ Sokol Plzeň-Letná 20
Rybáček Martin  47890 1186 M Rybka006 Gambit Jihlava 21
Petirová Iva  52113 1316 F petiva3 TJ Lokomotiva Trutnov 22
Navrátil Jan  0 0 M kolamen   23
Kůtek Jiří  42278 1507 M GeorgeJicin TJ SKP Valdice 24
Hanzlík Zdeněk  15521 1416 M Zdenek_Hk ŠK Sokol Klatovy 25
Pech Matyáš  50468 1100 M Matyas205 TJ Kobylisy 26
Skřivan Matěj  46605 1079 M krtmanXD ŠK Sokol Klatovy 27
Vávrová Jiřina  41922 1252 F pudltomik Šachový klub Praha 4 28

 

Výsledky čtvrtého turnaje mládeže

 

Jméno ID Rtg Typ Nick Klub Pořadí
Stejskal Michal  44231 1938 HD14 agent16172 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1
Starý Vojtěch  44468 1563 HD10 medvidekpu 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2
Barták Josef  45366 1517 HD12 pepca ŠK Řevnice 3
Garabik Marek  46467 1369 HD12 Marcus_Aurelius_CZ Šachová akademie VŠTE, z.s. 4
Delgerdalai Bayarjavkhlan  49339 1778 HD10 NewMagnus88 ŠK Staré Město 5
Roubal Matyáš  49123 1664 HD10 matyson523 ŠK Sokol Klatovy 6
Hejda Ondřej  44745 1201 HD12 ondrah822 Šachová akademie VŠTE, z.s. 7
Chon Jeremy  49442 1387 HD10 Marvel122 TJ Bohemians Praha 8
Bukvaj Jan  47517 1354 HD12 Honza94 ŠK Sokol Klatovy 9
Veverka Vladimír  45700 1488 HD12 CZ_veverka ŠK Teplice 10
Trejbal Jindrich  0 0 HD08 JindrichT_JR_CZE   11
Bára Jan  47813 1323 HD08 JanBaraCZE ŠK Dopravní podnik Praha 12
Valdman Jakub  45217 1629 HD14 JakubValdman ŠK Líně 13
Hrdina Jan  48022 1092 HD12 Honzix-CZ ŠK Garde Kaznějov 14
Bárta David  42194 1412 HD12 david12356789 Šachová akademie VŠTE, z.s. 15
Šafář Václav  42752 1338 HD14 Schafi77 TJ Štefanydes Polička 16
Bukvaj Martin  47518 1357 HD12 Martas49 ŠK Sokol Klatovy 17
Havelková Kamila  46119 1014 HD10 KamcaCZ Gambit Jihlava 18
Havelka Aleš  43486 0 HD12 AldaCZ Gambit Jihlava 19
Fuka Vojtěch  49038 1214 HD12 Vojta5 Sokol Tábor 20
Šilhánková Simona  49432 0 HD08 Elsa5050 ŠK Líně 21
Marešová Denisa  47630 1101 HD10 Deniska11 ŠK 64 Plzeň 22
Rybáček Martin  47890 1186 HD14 Rybka006 Gambit Jihlava 23
Gao Tianle  51621 1043 HD08 Gojis TJ Bohemians Praha 24
Šafář Adam  49329 0 HD10 Pigi11 TJ Štefanydes Polička 25
Tesař Jakub  47785 1455 HD12 jakubtesar Unichess 26