Ergebnisse

Startovní listina na online turnaj OPEN 05.06.2020 a turnaj mládeže 12.06.2020

http://chess-results.com/Tnr526957.aspx?lan=5


Celkové pořadí po kategoriích ke stažení

Klatovská koronavirová liga celkové pořadí.xlsx

 

 

Výsledky třetího turnaje mládeže

 


Jméno ID Rtg Typ Nick Klub Pořadí
Delgerdalai Bayarjavkhlan  49339 1778 HD10 NewMagnus88 ŠK Staré Město 1
Starý Vojtěch  44468 1563 HD10 medvidekpu 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2
Stejskal Michal  44231 1938 HD14 agent16172 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 3
Valdman Jakub  45217 1629 HD14 JakubValdman ŠK Líně 4
Veverka Vladimír  45700 1488 HD12 CZ_veverka ŠK Teplice 5
Vyšinský Otakar  46626 1516 HD12 otakarv ŠK Řevnice 6
Hrdina Jan  48022 1092 HD12 Honzix-CZ ŠK Garde Kaznějov 7
Hejda Ondřej  44745 1201 HD12 ondrah822 Šachová akademie VŠTE, z.s. 8
Roubal Matyáš  49123 1664 HD10 matyson523 ŠK Sokol Klatovy 9
Bukvaj Jan  47517 1354 HD12 Honza94 ŠK Sokol Klatovy 10
Tesař Jakub  47785 1455 HD12 jakubtesar Unichess 11
Bára Jan  47813 1323 HD08 JanBaraCZE ŠK Dopravní podnik Praha 12
Bukvaj Martin  47518 1357 HD12 Martas49 ŠK Sokol Klatovy 13
Velkoborský Tadeáš  44803 1370 HD12 Tad07 ŠK Sokol Klatovy 14
Garabik Marek  46467 1369 HD12 Marcus_Aurelius_CZ Šachová akademie VŠTE, z.s. 15
Bárta David  42194 1412 HD12 david12356789 Šachová akademie VŠTE, z.s. 16
Barták Josef  45366 1517 HD12 pepca ŠK Řevnice 17
Rybáček Martin  47890 1186 HD14 Rybka006 Gambit Jihlava 18
Chon Jeremy  49442 1387 HD10 Marvel122 TJ Bohemians Praha 19
Bělaška Adam  48247 1465 HD10 adambelaska TJ Desko Liberec 20
Bělaška Václav  48246 1493 HD10 vaclavbelaska TJ Desko Liberec 21
Šafář Václav  42752 1338 HD14 Schafi77 TJ Štefanydes Polička 22
Martinkovič Adam  45757 1373 HD12 civoknitr ŠACHklub Tábor z.s. 23
Tichá Sofie  44447 1434 HD14 tichasofie Beskydská šachová škola z.s. 24
Rybáčková Lucie  47889 1358 HD12 LucieRyb Gambit Jihlava 25
Fuka Vojtěch  49038 1214 HD12 Vojta5 Sokol Tábor 26
Kreuzman Daniel  50938 1101 HD08 danik123001 ŠK Sokol Klatovy 27
Marešová Denisa  47630 1101 HD10 Deniska11 ŠK 64 Plzeň 28
Dundr Vojta  50936 1067 HD10 VojtaDundr ŠK Sokol Klatovy 29
Jančík Vojtěch  48923 1293 HD10 VojtaJancik TJ Sokol Plzeň-Letná 30
Trejbal Jindrich  0 0 HD08 JindrichT_JR_CZE   31
Šorf Filip  52389 1198 HD10 filipsorf TJ Žďár nad Sázavou z.s. 32
Skřivan Matěj  46605 1069 HD12 krtmanXD ŠK Sokol Klatovy 33
Tichá Valérie  46859 1223 HD10 tichavalerie Beskydská šachová škola z.s. 34
Dundr Filip  48511 1173 HD12 filipdundr ŠK Sokol Klatovy 35
Šafář Adam  49329 0 HD10 Pigi11 TJ Štefanydes Polička 36
Remizov Artem  50530 1062 HD08 xenieartem Šachový klub Viktoria Žižkov 37
Svoboda Ondřej  50257 0 HD12 OndrasSuperman ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 38
Skřivan Jonáš  46604 1100 HD10 JonasSkrivan ŠK Sokol Klatovy 39
Křelina Jan  43790 1571 HD14 jankrelina07 Šachový klub Frýdlant, z.s. 40
Luňáčková Eliška  0 0 HD10 Eliska_Lunackova   41

 

 

Výsledky druhého turnaje OPEN

 

Čís. Jméno ID Rtg Typ Nick Klub Pořadí
5 Flajšman Pavel  41470 1973 M Pavelf472002 ŠK Sokol Klatovy 1
8 Trejbal Jindřich  8234 1933 M JindrichT_CZE SK DDM Slaný 2
22 Bartošová Hana  43346 1678 F Hanicka1517 Šachový klub Jičín z.s. 3
72 Vokál Marek  0 0 M pohoda1966   4
32 Veverka Vladimír  45700 1488 M CZ_veverka ŠK Teplice 5
24 Peroutka Šimon  38627 1650 M Bagr92 TJ Sokol Údlice   6
23 Roubal Matyáš  49123 1664 M matyson523 ŠK Sokol Klatovy 7
35 Tesař Jakub  47785 1455 M jakubtesar Unichess 8
10 Kupsa Matěj  33426 1863 M NIGDYaniFM TJ Lanškroun 9
21 Čech Jaroslav  14209 1685 M Cechjar37 VOKD Poruba 10
29 Křelina Jan  43790 1571 M jankrelina07 Šachový klub Frýdlant, z.s. 11
38 Bára Josef  38042 1443 M JosefBara ŠK Dopravní podnik Praha 12
18 Blažek Pavel  3997 1733 M pavevel ŠK 64 Brno 13
36 Marešová Michaela  39326 1451 F Mi05sa ŠK 64 Plzeň 14
52 Petirová Iva  52113 1316 F petiva3 TJ Lokomotiva Trutnov 15
61 Rybáček Martin  47890 1186 M Rybka006 Gambit Jihlava 16
26 Bartoň Milan  2732 1627 M milanbarton ŠO Praga Praha 17
37 Maršík Matěj  41497 1450 M mata050907 TJ Desko Liberec 18
31 Bělaška Václav  48246 1493 M vaclavbelaska TJ Desko Liberec 19
30 Kůtek Jiří  42278 1507 M GeorgeJicin TJ SKP Valdice 20
62 Marešová Denisa  47630 1118 F Deniska11 ŠK 64 Plzeň 21
33 Maršík Ondřej  44680 1479 M ondra123456789 TJ Desko Liberec 22
34 Bělaška Adam  48247 1465 M adambelaska TJ Desko Liberec 23
49 Bukvaj Martin  47518 1357 M Martas49 ŠK Sokol Klatovy 24
25 Valdman Jakub  45217 1629 M JakubValdman ŠK Líně 25
20 Klus Milan  8279 1716 M StarejMilan TJ Dobratice 26
45 Martinkovič Adam  45757 1373 M civoknitr ŠACHklub Tábor z.s. 27
40 Hanzlík Zdeněk  15521 1416 M Zdenek_Hk ŠK Sokol Klatovy 28
44 Policar Martin  49331 1375 M MartinPo2012 TJ Spartak Pelhřimov 29
60 Velkoborský Jan  44804 1192 M Jenda007 ŠK Sokol Klatovy 30
64 Hrdina Jan  48022 1092 M Honzix-CZ ŠK Garde Kaznějov 31
39 Tichá Sofie  44447 1434 F tichasofie Beskydská šachová škola z.s. 32
73 Navrátil Jan  0 0 M kolamen   33
50 Bukvaj Jan  47517 1354 M Honza94 ŠK Sokol Klatovy 34
15 Kučera Daniel  27932 1807 M Danyjel TJ Spartak Vrchlabí 35
48 Rybáčková Lucie  47889 1358 F LucieRyb Gambit Jihlava 36
46 Velkoborský Tadeáš  44803 1370 M Tad07 ŠK Sokol Klatovy 37
68 Remizov Artem  50530 1062 M xenieartem Šachový klub Viktoria Žižkov 38
47 Garabik Marek  46467 1369 M Marcus_Aurelius_CZ Šachová akademie VŠTE, z.s. 39
53 Jančík Vojtěch  48923 1283 M VojtaJancik TJ Sokol Plzeň-Letná 40
74 Trejbal Jindřich  0 0 M JindrichT_JR_CZE   41
3 Kopřiva Martin  28601 1977 M makousek ŠK Dvorec 42
66 Žemlička Ivan  51884 1082 M IvanZemlicka TJ Kobylisy 42
67 Skřivan Matěj  46605 1079 M krtmanXD ŠK Sokol Klatovy 44
56 Vávrová Jiřina  41922 1252 F pudltomik Šachový klub Praha 4 45
63 Pech Matyáš  50468 1100 M Matyas205 TJ Kobylisy 46
71 Novák Jakub  47520 1011 M dabl123 ŠK Sokol Klatovy 47
54 Kohm Patrik  45471 1283 M Patrik_Kohm Šachový klub Velvary 48
          matej700   49